ורד רוזן עיצוב פנים

ורד רוזן התחילה את דרכה בתחום העיצוב לאחר מסלול אקדמי בתחומי המוזיקה והביולוגיה: במקביל ללימודי תואר ראשון בפסנתר ביצוע באקדמיה למוסיקה בירושלים, עבדה כשבע שנים בחקר מנגנוני מחלות בחברות ביוטק שונות ואוניברסיטאות בשיראל וארהב. לאחר שעברה לגור עם משפחתה באיזור בוסטון, החליטה ורד להתמחות בתחום העיצוב ורכשה הכשרה לימודית לעיצוב פנים במכללת ניוברי וניו אינגלנד סקול אוב ארט אנד דזיין, עבדה ורד תקופה קצרה בתחום עיצוב מטבחים, וב-2010 פתחה עסק פרטי משלה בשם ורד רוזן דיזיין.

בכל תהליך עיצוב או שיפוץ הבית, נדרשים בעלי הבית לקבל החלטות רבות הקשורות לתכנית השיפוץ, כגון בחירת צבעים, חומרי בנייה או ריהוט. מתוך היכרות מעמיקה עם התהליך העיצובי וניסיון של שנים, פיתחה ורד כלים רבים העוזרים ללקוחותיה לקבל החלטות בצרוה קלה ומושכלת. ורד נהינית לעבוד עם לקוחותיה בסגנון שיתופי שהתוצאה שלו משקפת את הצרכים והטעם האישיים של כל לקוח.

ורד אוהבת לשלב בין הקווים הנקיים של סגנון העיצוב המודרני לבין הרכות של חומרים טבעיים. השימוש בצבע מבחינת עוצמה, גוון וכמות מותאם לטעמו האישי של כל לקוח, תוך כדי שמירה על עקרונות עיצוב כמו שיווי משקל, הרמוניה והתאמה.